ПідтриматиРусский

Олімпіада-2022: Україна посіла 25 місце

Володимир Садиков

Редактор стрічки новин

У неділю 20 лютого завершилася зимова Олімпіада-2022 в Пекіні. Україна замикає топ-25 медального заліку з однією срібною медаллю серед 91 країни, які брали участь у змаганнях.

Фристайліст Олександр Абраменко став срібним призером в лижній акробатиці у Пекіні Фото: noc-ukr.org

Так, сьогодні у Пекіні відбувся останній змагальний день, на якому розігрувалися 5 комплектів нагород, загалом медалі виграли спортсмени з 29 різних країн. Про це повідомляє сайт Олімпійських ігор.

За підсумками Олімпіади:

• лідером стала Норвегія (16 "золотих", 8 "срібних" і 13 "бронзових" медалей);
  • на другому місці - Німеччина (12-10-5);
  • на третьому - Китай (9-4-2);
  • на четвертому місці - США (8-9-7);
  • на п'ятому - Швеція (8-5-5).

Україна завершила Олімпіаду на 25-му місці в медальному заліку завдяки срібній медалі фрістайліста Олександра Абраменка. На Іграх у 2018 році український фристайліст також став олімпійським чемпіоном.

25-е місце у медальному заліку є найгіршим результатом для країни за останні 12 років, коли на Іграх у Ванкувері не було здобуто жодної медалі.

Повідомляється, що церемонія закриття ХХIV Олімпіади в Пекіні пройде 20 лютого о 14:00 за київським часом.