ПідтриматиРусский

Історичний успіх: Україна побила національний рекорд із золотих медалей на Всесвітніх іграх

Українські спортсмени досягли неймовірних успіхів на Всесвітніх іграх

Анастасія Ковальова

Редактор стрічки новин

Спортсмен українська збірна

Збірна України не перестає вражати своїми здобутками на Всесвітніх іграх-2022, які проходять у Бірмінгемі (США).

У дев'ятий день Всесвітніх ігор, який також був передостаннім, наша команда здобула п'ять медалей - три золоті, одну срібну та одну бронзову.

збірна

У суботу, 16 липня, українці піднялися на п'єдестал у трьох видах спорту - спортивній акробатиці, воднолижному спорті та джиу-джитсу.

Українець Данило Фільченко став найкращим у стрибках із трампліну на водних лижах. Це його друга медаль на цих Всесвітніх іграх – напередодні він взяв "срібло" у дисципліні фігурне катання на водних лижах.

Ще дві медалі наші спортсмени взяли у спортивній акробатиці. Богдан Пограничний та Данило Стецюк завоювали "золото" у чоловічій парі. А жіноча команда у складі Вікторії Куницької, Олександри Мальчук та Дарії Пом'янівської виборола "бронзу" Всесвітніх ігор.

Крім того, дві медалі українці вибороли у джіу-джитсу. Богдан Мочульський став чемпіоном у вазі до 62 кг, а Богдана Голуб стала срібною призеркою Всесвітніх ігор у дисципліні не-ваза (вага до 63 кг).

За день до завершення змагань у скарбничці нашої команди 39 медалей: 13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових. Це абсолютний рекорд України на одних Світових іграх.

Ще раніше українці перевершили показник 2009 року (29 медалей) за загальною кількістю медалей, а тепер побили ще й досягнення 2017 року за золотими медалями – тоді нашим спортсменам вдалося здобути 10 нагород вищої проби.

Україна повернулася до топ-3 медального заліку Всесвітніх ігор-2022. Нашу команду випереджають лише Німеччина та США.

Медальний залік Всесвітніх ігор-2022 (після дев'яти днів)