ПоддержатьУкраїнська

Нацбанк України планує ввести в обіг купюру номіналом в 1000 гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Нацбанк України планує ввести в обіг купюру номіналом в 1000 гривень

Національний банк України можливо введе в обіг купюру 1000 гривень.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Голова Нацбанку Валерія Гонтарєва повідомила, що в обіг можливо надійдуть купюри номіналом в 1 тисячу гривень. Про це вона заявила під час інтерв'ю в ефірі "Радіо Вести". На запитання ведучого, що стосувалось введення нової купюри в обіг, вона відповіла, що "Пантелеймона там немає, а решту давайте поки потримаємо в таємниці".

Портрет відомого українського письменника Пантелеймона Куліша має розміщуватись на новій купюрі, але подробиці щодо цього невідомі. Ведучий радіоефіру повідомив, що введення нової купюри може бути пов'язане із підвищенням мінімальної заробітної плати до 3, 2 тисяч гривень.

Ще у минулому році екс-перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов зазначав, що через зміну масштабу цін українська економіка потребує об'єктивного збільшення номіналу купюр. На своїй сторінці у соціальних мережах він зазначив: "Поки влада рапортує про проведені і не проведені реформи, саме час задуматися про введення купюри більшого номіналу, як мінімум 1000 гривень. Нагадаю, що 500-гривнева купюра була введена майже дев'ять років тому, в 2006 році'.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанку списали 29 млрд гривень боргу.

Другие новости