ПоддержатьУкраїнська

У Британії хочуть змінити стосунки з Росією в кращу сторону

StopCor
StopCor

StopCor

У Британії хочуть змінити стосунки з Росією в кращу сторону

Російська Федерація не є ворогом Великобританії, тому не слід звинувачувати президента РФ Володимира Путіна у військових злочинах в Сирії. Разом з тим необхідно продовжувати на Москву санкційний тиск, поки вона не припинить чинити агресію в Україні. 

Про це заявили члени комітету у зовнішньополітичних справах парламенту Британії в своєму звіті щодо стосунків з РФ, новину передає "Преса України".

Вони виступили за тісніші відносини з Москвою і піддали критиці зовнішньополітичне відомство країни, у якому наразі головує Борис Джонсон, через те, що "там не знають, чого хочуть".

Депутати у звіті зазначають свої сумніви стосовно виправданості закликів їх країни до ООН щодо необхідності проведення розслідування військових злочинів Росії в Сирії. Без відповідних доказів є ризик використання Москвою зручного для неї твердження про подвійні стандарти та ворожість країн Заходу, наголосили британські парламентарі.

Разом з тим, вони підкреслили, що Великобританії не варто скасовувати обмежувальні заходи стосовно РФ у зв'язку з агресією проти України, поки та не реалізує покладені на неї зобов'язання. Проте відносно України парламентарі застерегли, що Британія "постає перед можливістю опинитися у ролі ізольованого гравця, який підтримує ту політику проти Росії, яка зазнає невдачі".

Раніше очільник зовнішньополітичного відомства Британії Борис Джонсон у ході нещодавньої дискусії на Мюнхенській конференції з безпеки запевнив Україну в абсолютній підтримці її територіальної цілісності. За його словами, якщо одна держава захоплює територію іншої, то світова спільнота повинна бути абсолютно рішучою у питанні введення санкцій проти агресора.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив, що його країна повністю підтримує резолюцію Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та в місті Севастополь (Україна)".

Другие новости