ПоддержатьУкраїнська

Снєгирьов: візит директора ЦРУ спростував тезу про російських «кротів» в українській владі

Надежда Рогальская
Надежда Рогальская

Шеф-редактор портала СтопКор

Снєгирьов: візит директора ЦРУ спростував тезу про російських «кротів» в українській владі

Спочатку консультації з політичним керівництвом України і лише потім – візит до Москви. Географія поїздок лідерів країн Заходу, а саме – спершу Київ, а потім Москва, – свідчить про те, що українське питання не розв'язують за спиною України, зазначає воєнний експерт, співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

 Дмитро Снєгирьов Фото: скриншот

На думку експерта, кількість, частота і напрямки поїздок очільників країн свідчать про консолідовану підтримку України з боку країн колективного Заходу. А візит директора ЦРУ був знаковим. Про це Снєгирьов заявив в ефірі програми Новини.LIVE.

«Спочатку летять у Київ, потім – у Москву, і відповідно – у Берлін чи Брюссель. Про що це говорить? Передусім про те, що з Україною консультуються, а потім відпрацьовується спільна стратегія поведінки з Росією. А потім, з урахуванням московського бачення – вже загальна стратегія і тактика поведінки країн колективного Заходу. Це наочно свідчить про те, що українське питання не розв'язують за спиною України», – наголосив аналітик.

Він також додав, що останній візит директора ЦРУ в Київ наочно спростував проросійські тези про наявність агентури Москви у вищому керівництві країни.

 Глава ЦРУ Білл Бернс Фото: Twitter

«Теза, що вкидалася, про російських "кротів" в українській верхівці, щонайменше не відповідала дійсності. Бо жодне розвідтовариство не буде ділитися розвідданими, розуміючи, що вони стануть надбанням країни-окупанта», – зауважив співголова ГІ «Права справа».

За словами Снєгирьова, масові візити західних лідерів свідчать про консолідовану підтримку України з боку держав Заходу. Причому йдеться не лише про політичну, а передусім про військово-технічну підтримку.

«Зусилля Москви – мовиться про концентрацію військ та ультиматуми як Україні, так і країнам Заходу – мали зворотний характер. Це все призвело до консолідації та поглиблених військово-політичних контактів керівництва країн», – вважає експерт.

Другие новости